Hakkımızda

Firmamız deneyimli ve profesyonel ekibimiz, tarafından sizlere hizmet vermektedir. Kaliteli ve güler yüzlü hizmet sunmak ve en hızlı şekilde beyaz eşya veya klima problemlerini çözmektedir. beyaz eşyanızın bakım ve tamiri için hizmetinizdeyiz.

Arçelik Beko Altus

Beyaz Eşya Servisi

Muratpaşa Konyaaltı Kepez Aksu bölgesi Arçelik – Beko – Altus Beyaz Eşya ve Klima Servisi

Arçelik Servisi

Beko Servisi

Firmamız deneyimli ve profesyonel ekibimiz, tarafından sizlere hizmet vermektedir. Kaliteli ve güler yüzlü hizmet sunmak ve en hızlı şekilde beyaz eşya veya klima problemlerini çözmektedir. beyaz eşyanızın bakım ve tamiri için hizmetinizdeyiz.

Yaz aylarında klima arızalanmadan klima cihazının, herhangi bir problemi olup olmadığını öğrenip, daha büyük klima arızasına dönüşmemesi için daha büyük sorunlara yol açmadan en iyi şekilde çözümler üreterek erken teşhis yaparak, müşteri memnuniyeti ve dolayısıyla kullanıcının cebini düşünmektedir. Parçalarımız orijinal olup 1 yıl garantilidir. Müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmak için her zaman daha iyisini yapmaya çalışırız. Muratpaşa Konyaaltı Kepez Aksu Arçelik – Beko – Altus Servisi buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, bulaşık makinesi ve fırın olmak üzere tüm beyaz eşyalarınızı bakım, onarım ve servis hizmetleri verir. Sizlerin ihtiyaçlarına çözüm getirebilecek hızlı süreçler sağlayan firmamız da her türlü konuda teknik destek alabilirsiniz.

Beyaz Eşya tamiri bakımı ve onarımı her kişiye yaptırılmamalıdır. İşinin erbabı ustalaşmış kişiler tarafından yapılmalıdır ki size artı maliyet ve zaman kaybı olarak dönmesin. Beyaz eşya tamiri bakım ve onarımı işinde yılların vermiş olduğu sektör tecrübemizi siz değerli müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Beyaz eşya servisi olarak rakiplerimizden çok çok daha iyi olduğumuzu kesin bir dille söyleyebiliriz. . Bu farkı görebilmek ve beyaz eşya tamiri bakım ve onarım işi nasıl yapılırmış öğrenmek için bizimle bir kere dahi olsa deneyim yaşamalısınız bırakalım aradaki farkı siz görün. Beyaz eşya tamiri nasıl yapılır, beyaz eşya servisi nasıl olunur buna siz karar verin.

Beyaz eşyalar ise hem mutfaklarda hem de banyolarda yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Çamaşır, bulaşık, kurutma makineleri, fırın ve buzdolabı gibi cihazlar gün içerisinde yoğun bir şekilde kullanılan cihazlardır. Bu tip cihazlarda ortaya çıkabilecek en ufak tekleme dahilinde günlük işleriniz de aksayacaktır. Muratpaşa Konyaaltı Kepez Aksu beyaz eşya bakım onarım hizmeti veren firmamızda hemen her tür modelde beyaz eşya deneyimi bulunan teknisyenlerimiz sizlere hızlı bir şekilde yardımcı olmaktadır. Buzdolabı soğutmama, çamaşır makinesi gürültülü çalışma, bulaşık makinesi bulaşıkları leke çıkarma, kurutma makinesi çamaşırları nemli çıkarma gibi pek çok problem ile gün içerisinde karşılaşabiliyoruz. Marka ve modeli ne olursa olsun yaşadığınız her tür beyaz eşya arıza durumunda bizlere ulaşabilirsiniz. Antalya merkez ve çevre ilçelerde bizlere yılın 365 günü rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Muratpaşa Konyaaltı Kepez Aksu için tek numaramız olmakla beraber orijinal parça değişimlerinde de sizlere yardımcı olmaktayız. Alanında uzman birimlerimiz ile aklınıza gelebilecek tüm bakım ve onarım işlemlerini kaliteli, garantili ve ekonomik bir şekilde yapmaktayız.